Перейти до основного вмісту

Мова терапії - українська, англійська. Не працюю російською і точно не працюю з білорусами та росіянами.


Я відповідаю за те, щоб бути уважним, спостерігати, що відбувається з Вами і мною і пред'являти Вам свої спостереження, почуття і переживання, які виникають в стосунках.


Ви маєте право отримувати необхідну інформацію про методи роботи, в будь-який момент можете відмовитись від будь-якої моєї пропозиції, зупинити терапію і донести мені до відома ваші побажання.


В процесі терапії не допускаються ніякі форми насилля, а також використання конфіденційної інформації без згоди мене і Вас.


Не допускаються зміни соціальних ролей між мною та Вами, які виходять за рамки терапії на період дії контракту. Сюди входять будь-які форми співпраці в бізнесі, особисті і сексуальні стосунки.


Будь-яка інформація, яку Ви розповідає мені і яку я розповідаю вам в терапії є конфіденційною і не виноситься за межі спілкування між Вами і мною, крім форм, в яких неможливо провести жодних аналогій щодо встановлення Вашої особистості.


Ви в терапії завжди можете звернутись в будь-якій формі із проханнями про допомогу в переживанні будь-яких життєвих ситуацій, при цьому розраховувати на мою включеність і присутність чи будь-яку іншу форму підтримки.


Вам, як і мені, не дозволено приходити на терапевтичну сесію в стані алкогольного сп'яніння і(або) під впливом наркотичних речовин. При цьому я залишаю за собою право про перенесення сесії з повною оплатою двох сесій - зірваної і перенесеної. І це залишається важливим терапевтичним процесом.


Все, що відбуваєтся під час терапевтичної сесії - все це - психотерапевтичний експеримент, в якому я разом з Вами створюватиму максимально екологічне середовище для можливості переживання будь-яких емоцій і почуттів, щоб у Вас була можливість з часом перенести отриманий досвід у всі сфери власного життя.


Ви зобов'язані вказувати мені про помилки, які Ви спостерігає в моїй роботі - це завжди може бути темою для обговорення і легалізації. Я признаю свою неідеальність і з радістю сприймаю критику. Крім того вважаю це важливим моментом в становленні стосунків, основаних на довірі.


Я відповідаю тільки на задані Вами питання, а на не задані - ні.


Я визнаю Вашу унікальність і унікальність Вашого життєвого шляху.


Якщо Ви не знаєте, що сказати, або не хочете говорити, - ваша задача про це мені повідомити. Така ситуація дуже терапевтична і є важливим етапом в терапії.


Якщо в певний момент терапії стосунки між мною і Вами почали бути невиносимими, існує можливість використання правила "Стоп", яке є важливим сигналом для мене. Правило "стоп" не означає зупинку терапії. Це сигнал для мене і можливість для Вас.


Якщо Ви пропускаєте сесію без попередження мінімум за добу - Ви оплачуєте пропущену сесію в повному обсязі, окрім випадків форс-мажору, рішення про які приймаються додатково під час обговорення зі мною .


Якщо Ви хочете призупинити терапію, Ви зобов'язані повідомити мене про це і провести завершальну терапевтичну сесію. Це один з найважливіших моментів в терапії і є частиною контракту.


Дуже важливим моментом в стосунках між Вами і мною є те, що у Вас завжди є можливість призупинити терапію або змінити терапевта. В свою чергу я теж залишаю за собою право перенаправити Вас комусь з моїх колег. Будь-яка інформація щодо такого рішення обов'язково виноситься на обговорення між Вами і мною.


Я намагаюся не проводити терапії без фізичної присутності поруч з Вами, але в умовах сучасної України онлайн консультування теж можливе.


Оплата за терапевтичні сесії проводиться одразу після закінчення сесії або в будь-якому іншому форматі передоплати, про який ми з Вами домовляємось на початку і в процесі терапії.


Я за собою залишаю можливість запрошення на терапевтичну сесію з Вами супервізора, в випадку такої необхідності, про яку зобов'язуюсь повідомити Вас і отримати Вашу згоду.


Результат терапії - це побічний продукт, який часто не буде головною темою наших з Вами терапевтичних сесій. Враховуючи те, як ми побудовані, гештальт терапія - це швидше тривалий процес, базований на спілкуванні між мною і Вами, в основі якого лежить можливість переживання будь-яких складних і не тільки процесів, що відбуваються в житті Вас(клієнта) і мене(Терапевта).