Перейти до основного вмісту

Що цікавого в психотерапії?

Баланс між роботою і сім'єю

Баланс між робою і сім'єю

вигорання
Якщо вам немає чим зайнятися в вихідні, а читання книг дитині здається нудним - у вас проблеми. Піти погуляти з сином на вулицю - не приваблює?  Почитати художню книгу - беззмістовно? У вас проблеми!  
Продовжити читання
Працюю віддалено по скайпу

Переживання тривоги в 2020 році

В тривоги я розрізняю два головних прояви - емоційний і тілесний. Рік 2020 - це рік колосальної кількості тривоги як в особистому житті, так і в бізнесі будь якої людини на нашій планеті. Тому варто про тривогу говорити знову і знову.
Продовжити читання
hygge book

Ментальна вправа для тренування

Тривога
Ментальна вправа для тренування - чим ти займатимешся, якщо одного дня, завтра, втратиш роботу, якою займаєшся зараз? Вперше я почув це декілька років тому від свого партнера в США. Тоді, в доковідний час - ця вправа не викликала стільки тривоги, як це викликає зараз.
Продовжити читання
Я про життя

Про життя на початку covid19

Covid19
Мій тато помер , коли мені було 19 років. Він помер від серцевого приступу на фоні хронічного бронхіту від постійної роботи на хімічних підприємствах в контакті з хлором, магнієм, газами. Він був чемпіоном по метанню диска, чемпіоном по перетягуванню каната. Начальником совєцького виробництва. Винахідником.
Продовжити читання