Річний підсумок 2011.

Ви є тут

Річний підсумок 2011.

Первинні вкладки


  Все почалось з початку року ;), коли я натиснув на паузу роботу в поліграфії в компанії Колір-Про і перейшов Технічним Директором і в результаті Менеджером Проектів компанії Симбіоз.


  За цей рік відбулось дуже багато важливих для мене речей.


  Я навчився виживати в умовах українського бізнесу, працюючи з українськими замовниками.


  Рівень досвіду в програмуванні Друпал збільшився завдяки команді Симбіоза - десятирічний досвід розробки власних ЦМС нарешті привів команду до відкритого коду і до Друпала, яким по суті я і займався. В цей же час народився проект druler.com, на який перекочували всі матеріали по друпалу з мого блогу по інформаційним технологіям.


   


  Також в цій команді я почав вивчати python і разом із Симбіозом вдалось почати інтеграцію Simbioz ERP в кілька компаній, першою з яких був сам Симбіоз.


  Програмувати на пітоні я не хочу, але читати код і знаходити в ньому помилки, а разом з тим, користуватись ланчпадом я навчився.


  І зрозумів одну істину, що ніколи не можливо заробити на відкритому коді без постійного вкладу в розвиток самої спільноти.


  Крім цього я відчув реальну цінність великих систем автоматизації, які спочатку - головна біль для компанії, але потім стають реальним джерелом організації бізнес процесів, аналітики і проектного менеджменту.


   


  В менеджменті проектів я нажаль не став великим спеціалістом, але за цей рік почав бачити цикл проекту від зародкового стану до здачі проекту в планове технічне обслуговування. Із всіма нюансами повного циклу. В основному всі проекти були веб напрямку, але також приймав участь в плануванні і в втіленні проектів адміністрування і техобслуговування, в яких цикл дещо відрізняється від вебу.


   


  Другим дуже важливим проектом в моєму житті стало знайомство з Антоном Федорцем, з яким ми разом були терапевтами на психотерапевтичному інтенсиві в Керчі на початку літа.


  Завдяки цьому знайомству ми разом створили проект PSYBOOK, який несе в собі мету створення мікро психологічного центру для тих, хто це потребує. І як результат у нас анонсуються майстер клас, і загальна і унікальна, цілком чоловіча терапевтичні групи.


  Також цілий рік я проходжу спеціалізацію Діалогова Модель в Гештальт Терапії, про яку можна більше прочитати тут, яка дала мені можливість перебудувати майже все моє життя.


  Також з початку цього року я внутрішньо і фактично - практикуючий психолог, і розпочав хоч і маленьку на сьогодні, але все таки практику.


   


  Ще один успішний проект - це допомога в організації лекцій Ігоря Погодіна Тані, проекту, який тривав майже цілий рік. На базі цього проекту і всього мого і не тільки навчання у Ігоря буде випущено вже третій диск лекцій по психотерапії, з набором лекцій із циклу, із навчальних програм першої-другої ступені МГІ і кількох спеціалізацій з різними темами.


  Також існує ймовірність, що дану тему підхоплять інші ведучі тренери МГІ, і є надія на участь в цих проектах також.


   


  Ще одним важливим етапом в моєму житті - це стало відновлення давнього навику проведення навчальних тренінгів. Цього року мені вдалось разом з Євгенієм Курко провести великий дводенний тренінг по Друпалу і онлайн комерції на базі Уберкарт, на якому було більше 10 чоловік. В планах з Євгенієм продовжувати співпрацю і у нас вже намічено кілька тренінгів по програмуванню під Друпал і по глибокій темізації. Також чисто мій особистий тренінг, підготовкою до якого я намагаюсь зайнятись - це оптимізація великих проектів під веб (на основі Друпал, але по суті не тільки), від підбору заліза до глибокої оптимізації операційної системи, компіляції кодів, оптимізації баз даних, гнучких архітектурних рішень і оптимізації коду самих вебпроектів. Якщо Вам цікаво послухати - звертайтесь або до мене, або до Євгенія - будемо раді провести його для Вас і Вашої команди.


   


  Інша сторона навчального процесу - це співпраця з Терапістами, а саме - з Любавою Мутіліною, з якою нам разом вдалось провести два 1 + 2 повноцінних тренінга по просуванню послуг психологів. Моя участь була як ко-терапевтом і в мене була третина із доповіддю по просуванню в соцмережах і по розробці вебсайтів. Відгуки про тренінги дуже приємні і у нас на меті продовжувати це.


   


  Також залишається моє закінчення навчання на психотерапевта, через кілька місяців - сертифікація по Діалоговій Моделі, через півтора роки - сертифікація по базовій програмі, після чого в мене з’являться офіційні корочки неофіційного інституту ;).


  Проект PSYBOOK - це наш з Антоном проект, на який я особисто покладаю великі надії і сподіваюсь, що він стане у нагоді нашим спільним з Антоном починанням.


  На Симбіозі я залишаюсь як консультант, з надією на плідну співпрацю з колективом, який за цей рік став мені рідним. Технічні статті блогу про ІТ будуть публікуватись на сайті компанії Симбіоз на взаємовигідних умовах.


  Кількість веброектів, які підвладні моїм рукам стають зашкальними і я планую об’єднати їх на базі Друпал в єдину мультидоменну консоль, бо затрати на публікацію в часі досить значні і я точно потребую оптимізації цього. З задоволенням ознайомлюсь із технологіями, які полегшують цю роботу.


   


  По блогу інформаційних технологій цей рік не дуже активний, вільного часу описувати всі технічні деталі процесу не було, буду намагатись наздоганяти процес наступного року.


  Блог про поліграфію має шанс на одужання, за цей рік він був по суті як інформаційна база для тих, кому це дійсно потрібно. 


  Блог про мистецтво, який перейшов мені у спадок від Vovanada, заморожений, маю надію відділити частину статтей із блогу Тані про чудеса для автоматичного наповнення і ймовірно публікації туди дайджестів, знайдених мною на просторах інтернету.


   


  Ну десь так.


  Сподіваюсь, що рік майбутній буде легшим для мене. Цей рік - мабуть самий важкий по переживаннях за все моє життя.

  Успіхів Вам, мої читачі і смачного 2012-го.


   

  Propeople Expert  Останні коментарі

  Персональна сторінка - @podarok - IT - діалоговий терапевт, гештальт терапевт - Андрій Поданенко

  2573841.10674325.1268921397.67568a6a3828d47f6ba313354812e5c9