Діалогова модель. Що воно для мене.

Ви є тут

Діалогова модель. Що воно для мене.

Первинні вкладки

  Лена Дубіннік попросила відгук про діалогову модель, і що це для мене було і залишається.


  Перше - це для мене особиста терапія. Простішими словами - персональний особистий ріст.

  На цій спеціалізації я отримав величезну кількість терапії від учасників групи і від ведучого. Якщо порівнювати з минулим роком, коли я щотижня отримував особисту терапію в свого терапевта - то по рівню інтенсивності переживань ця спеціалізація для мене десь +- рівноцінна.

  Я навчився обходитись із своїми почуттями, навчився опиратись на свої переживання і робити вибір. Також важливим досягненням стала можливість і навик обходження із власною тривогою безсилля, про це стало можливим для мене доносити в діалозі і продовжувати стосунки.

  Друге - це розуміння, що складними словами і термінологією неможливо пояснити прості речі. Для цього співрозмовник повинен володіти цією термінологією. В випадку, якщо спілкування на побутовому рівні - складна термінологія - це смерть для діалогу. І на цій спеціалізації я зрозумів, наскільки важливим є шар метафор і абстрактних описів того, що співрозмовник може не знати. Показати на пальцях набагато простіше, чим випалити речення, в якому із 15-ти слів 14-невідомих, а пятнадцяте - феноменологія.


  Третє - це досвід проведення терапії. Якщо відкинути слово "терапію", то за цей рік я відчув, наскільки покращились мої навики в комунікації і переговорах з людьми. Цей навик мені дуже допомагає у бізнесі. Тому, якщо у Вас на меті - саме це - рекомендую! Навчитись спілкуванню і знаходженню виходу із складних ситуацій в діалогах і переговорах в бізнес середовищі на цій спеціалізації - дуже і дуже реально.


  Четверте - це досвід групової динаміки. На пальцях - досвід групового "діалогу". Дуже важливим в групі є бути на своєму місці. Як тільки переступаєш межу - група автоматично відкидає тебе якщо не на своє місце, то набагато далі і з цим теж навчають обходитись на спеціалізації. 


  П’яте - досвід супервізії. Отимання супервізії. Супервізія, для тих, хто не в курсі - це професійна підтримка терапевта під час його роботи терапевтов, або після того, як відбулась терапія. В контексті діалогової спеціалізації - отримання супервізії, в якій акцент - виключно на переживаннях в процесі терапії і на пошуку можливостей по збільшенню свободи вибору в складних для терапевта і як в результаті для клієнта ситуаціях.


  Шосте - теоретична підготовка. Ведучий тренер діалогової спеціалізації - Ігор Погодін, який дуже доступно читає лекції і має величезну теоретичну базу. Послухати його лекції можна на SELF.org.ua , а також на сайті Августіни.


  І це далеко не все, що я отримав в якості досвіду на спеціалізації - Діалогова Модель в гештальт терапії.

  Propeople Expert  Останні коментарі

  Персональна сторінка - @podarok - IT - діалоговий терапевт, гештальт терапевт - Андрій Поданенко

  2573841.10674325.1268921397.67568a6a3828d47f6ba313354812e5c9