Гештальт мовою айтішника. Перша зустріч.

Ви є тут

Гештальт мовою айтішника. Перша зустріч.

Первинні вкладки

  Уявість собі... гм... програму.

  Чудово локалізовану, весь інтерфейс на вашій рідній мові, неймовірна кількість кнопок і відсутність документації взагалі. Вже на цьому етапі можете бути щасливим(ою) - Вам дико повезло, що все так склалось...

  Тиснемо на кнопку "Створити документ"
  Документ створюється.
  Ви набираєте там текст, Наприклад "Резюме", ну або "Заява".

  Тиснете кнопку Enter, щоб перейти на новий рядок, а опа, вона не натискається.
  Вітаю - ви зустрілись з опором клієнта, тьфу, програми.
  І тут вже смекалка може підказати, що часто на клавіатурі є ще інша кнопка Enter - пробуємо, супер... Перейшли на новий рядок, але опа Слово попереднє замінилось на скажімо "Оголошення".
  Даний феномен в комп`ютерному світі називається глюком і як в комп`ютерному світі, так і в гештальті - це нормально.
  І тут у вас з`являється вибір, або змиритись з цим "нормально" і продовжувати написання(терапію) далі з врахуванням зміни назви "теми", або зупинитись і намагатись виправити це "нормально" на інше "нормально", яке помилково на вашу думку більш краще, чим "нормально" від клієнта(програми). Тут ми зустрічаємось з таким чудовим терміном як "перенос"
  В комп`ютерному світі аналогів йому є ціла ієрархія... Наприклад всі звикли, що меню програми вгорі зліва, і як тільки хтось оновить цю ж програму з меню вгорі справа - одразу зустрічається із здивуванням і обломом. Постійно тикаємо мишкою вліво, але фіг там - меню - справа... І якщо приглянутись - йоптіль, програма ж зовсім інша... Навіть не від того виробника...
  Ладно, привикли ми до нового інтерфейсу програми і вертаємось назад до своєї "Заяви", ну та, яка вже перетворилась на "Оголошення" і виявляється, що це вже зовсім не важливо і на місці "Оголошення" написано щось на китайській мові.
  Вітаю, ви зустрілись із справжнім клієнтом, на мові айтішника - із оригінальною версією програми.
  І десь на цьому етапі можна сказати, що у вас помаленьку починаєтся адаптація до програми реальної, підійшли до роботи на границі контакту.
  І тут бац, вимкнули світло. Звісно, памятаємо, що в програми є автозбереження, але що самезбереглось - покаже лише наступне вмикання програми. Вітаю Терапевтична Година закінчилась, до наступних зустрічей

  Тут я коротко спробував описати етап пре-контакту, доступною мені мовою айтішника... 8)))
  До нових зустрічей, при вашому і моєму бажанні - буде продовження цієї айтішно-терапевтичної казочки... Під назвою - життя в гештальті.

  Propeople Expert  Останні коментарі

  Персональна сторінка - @podarok - IT - діалоговий терапевт, гештальт терапевт - Андрій Поданенко

  2573841.10674325.1268921397.67568a6a3828d47f6ba313354812e5c9