Одісея гештальту. Кароліно-Бугаз. Інтенсив.

Ви є тут

Одісея гештальту. Кароліно-Бугаз. Інтенсив.

Первинні вкладки

  Закінчилась перша триденка інтенсиву.

  Є час для обдумування і доживання непережитого в ці три дні.
  Хоча, чесно кажучи - найбільше часу саме для моря.
  Погода - радує. Воно(море) - тепле і чисте.

  Щодо інтенсиву.
  В мене сам інтенсив порівнюється внутрішньо з інтенсивом в Керчі в 2008 році, на якому я був вперше.
  Відчуття - зовсім інші.
  Відсутні враження, які були там. Я на інтенсиві не вперше і відповідно ефекту "wow" - немає.
  Група наша навчальна. Гм. Важко щось сказати про групу в цілому. Несмілива, обережна, часом агресивна, але в цілому спокійна з елементами вялості навіть.
  І це мені подобається. Є час звернути увагу на власні переживання, потурбуватись про себе. На цьому інтенсиві я досить непогано працюю з преконтактом, до цього часу в мене було таке враження, що я його проскакував.
  А як виявилось - в преконтакті є багато цікавого - в ньому, крім самого себе присутня значна кількість співрозмовника, і це - зближує.
  Найбільше мене вразила робота з особистим терапевтом.
  Якось я при виборі терапевта ще до початку вибору виглядав собі терапевта і вибрав. Потім зробив все для того, щоб саме вона(терапевт жінка) стала моїм терапевтом і в мене все вийшло.
  Крім того, що сам по собі мій вибір був визначений зовнішністю - я вибирав терапевта по зовнішньості, мені важливо, як виявилось, щоб терапевт була красивою, - вона ж, незважаючи на зовнішність - досвідчений терапевт. І у нас з самого початку налагодились відносини, базовані на довірі. І це - круто.

  Вперше в житті працював з Данило Хломовим. Він у нас був "приходящим" тренером. А лінійним - Віка Раджера.
  Що можу сказати про тренерів - в мене склалось відчуття, що вони обою неініціативні, скоріш за все - спостерігаючі. Хоча від Данила відчував постійну підтримку(чоловічу) поглядом. Це було важливо і додавало якоїсь впевненості, що все буде ОК. Саме так.

  Також приємно вражений процес групою. Так склалось, що група наполовину чоловіча. Це в гештальті рідкість - в основному все ж таки групи жіночі з рідким вкрапленням чоловіків. А тут 50%. І якось мені навіть це подобається. Поки що не відчув і не розібрався в чому ж різниця, але сам факт - процесс група - супер. Вона по моїм відчуттям навіть більш терапевтична, чим велика, навчальна група.

  Щодо бази. Ми в Затоці. Чесно кажучи - трошки дороговаті номери(210грн з одного), але самі номери - нічого так, просторі і прохолодні.
  І ще тут є повний і набагатоякісніший Утел, чим в тому ж самому Києві.
  Техніка правда підводить. Диктофон перегрівся на сонці і перестав впізнаватись ноутбуком. Не знаю, це проблема в диктофоні, чи у Vista, яка вперто його бачить як Unknown Device, але ось так. Ну і фотоапарат випав з помилкою Lens Error , в результаті цього у нас не буде якісних фотографій про цей відпочинок. Прийдеться користуватись пам'яттю в мозку 8)))

  Так що - завидуйте 8)))...

  Propeople Expert  Останні коментарі

  Персональна сторінка - @podarok - IT - діалоговий терапевт, гештальт терапевт - Андрій Поданенко

  2573841.10674325.1268921397.67568a6a3828d47f6ba313354812e5c9