Один із результатів триденки

Ви є тут

Один із результатів триденки

Первинні вкладки

  Почалось все тут.

  Ну якщо порівнювати з дуже активним інтенсивом в Керчі два роки тому - кількість важливих і глибоких і чіпляючих тем переросла мабуть інтенсивність інтенсива.

  Відносини між чоловіком і жінкою ти(Оксана) трошки побачила в тих кілька годин присутності, але на мою думку це лише пару відсотків того, що відбулось на цій триденці.

  Я в самому кінці рішився на сесію і дуже продуктивно попрацював з Ігорем на предмет втрати моїх границь, щоправда терапія м'яко перейшла в роботу з високоміррям моїм.

  чесно кажучи заявлених 30 хвилин легко перейшли в 40 і ту кількість відгуків і реакцій групи, яку я отримав після сесії - я мабуть не отримував ніколи в своєму житті.

  це було неймовірно і складно. Отримувати визнання(признание) - як виявилось - мені було досить складно. Я якось не дуже вмію це робити, хоча як виявилось - потребую цього.

  Можливо саме по цій причині я займався масфоловінгом для здобування великої кількості фоловерів в тому ж самому твітері.

  Млжливо саме по цій причині в мене настільки розвинута ідеалізація в певних життєвих починаннях і обломи, які я отримую в результаті неможливості отримання результату при реалізації цієї ідеальної фантазії.

  Мабуть через це досягення ідеалізованої мрії в мене часто періодичне, коли енергія руху далі втрачається на першому етапі, зустрічаюсь з обломом, досить важко його переживаю певний період часу і лише після нього починаю продовжувати досягати цю мету. Звісно, що воно получається, але дивлячись на той же Самурай(автомобіль) - часу такий метод займає дуже багато.

  Так ось.
  Мені дуже важливим є визнання протягом досягнення певної мети. Мабуть через це в результаті роботи в розробці вебпроектів на базі друпaл - я ділю все на етапи, після закінчення кожного з них - намагаюсь або отримати свій гонорар, або підвести підсумки своєї роботи і роботи моїх колег, для того, щоб наситившись цим підкріпленням-визнанням, - продовжити рух і закінчити почату справу.

  Крім звісно моєї сесії, на триденці буле піднято тему суїциду, відносин між чоловіками і жінками, коханками і коханцями, від яких плющило всіх без винятку. Впевнений, що дана тема буде мати продовження в наступних наших сесіях.

  Також важливою була тема "замітності" однієї з учасниць групи, з якою вона вийшла на персональну сесію і в результаті, на другий день, відгук її на мою сесію був абсолютно неочікуваним і надзвичайно важливим - я радий тому, що її сесія насправді допомогла мені більше "замічати" її присутність в групі. Та й в моєму житті теж.

  Propeople Expert  Останні коментарі

  Персональна сторінка - @podarok - IT - діалоговий терапевт, гештальт терапевт - Андрій Поданенко

  2573841.10674325.1268921397.67568a6a3828d47f6ba313354812e5c9