Життя на заробіток від блога

Ви є тут

Життя на заробіток від блога

Первинні вкладки

  Повелись на тему? Розслабтесь!

  Згоден із статтею... от тільки всі "пів року" в моїй голові замінено на "рік-два".. Власний досвід..

  Щодо підтримки офлайн бізнеса - погоджуся цілком... В УА я взагалі не бачу варіанта створення блога, який би був self-бізнесом. Виключно підтримка і підсилення офлайну.

  Виключення , чи можливо сказати "відхилення" тут мають лише блоги про самонавчання. Тобто я вчусь і про це пишу. Я розвиваюсь(лікуюсь, подорожую, викладаю, блогую(рекурсія))...

  Спробую намалювати щось на зразок схеми(клікабельно).

  Fuck the blogging

  Прошу пробачення за почерк - народився з клавіатурою в зубах...

  Але десь так 8).

  Коментарі

  в мене теж є ця збочена мрія, заробляти блогінгом. Але, я прочитав статтю Ярослава, подивився твою схему, до того подумав разів 200 і прийшов до висновку, що ранувато в Україні жити лише за рахунок блоґу. Краще, щоб він був додатком до основної діяльності.
  У будь-якому разі, займаючись лише блоґінґом треба приділяти йому ті самі 8 годин на день, а ще й якось монетизувати, можливо до речі паралельно надаючи професійні послуги у сфері про яку пишеш в блозі.
  Короче, шари нема точно :)

  ... що "жити в Україні за рахунок блогу" - це не означає "орієнтувати-обмежувати блог саме Україною". Зрештою, "жити за рахунок" чогось власного в Україні ще не скоро можна буде взагалі. А шари нема ніде - то є факт! :)

  Propeople Expert  Останні коментарі

  Персональна сторінка - @podarok - IT - діалоговий терапевт, гештальт терапевт - Андрій Поданенко

  2573841.10674325.1268921397.67568a6a3828d47f6ba313354812e5c9