22 закони маркетингу чи блогінгу?

Ви є тут

22 закони маркетингу чи блогінгу?

Первинні вкладки

  Святкування Різдва я провів за кількаразовим перечитуванням книги
  "22 закони маркетингу".
  Не думаю, що дана книга є невідомою в світі маркетингу, але я її прочитав вперше (чи втретє за цей час 8) ).

  22 закони маркетингу

  Порадила мені прочитати книгу моя дружина, сказавши, що дуже багато зможу взяти для себе і своєї роботи в інтернеті, за що їй особливе дякую.

  Книга написана в стилі, який мені подобаєтся - безліч прикладів і мінімум порад - максимум фактів. І хай в ній інформація за 90 роки минулого століття - сили вона не втратила зовсім. Більше того - всі припущення в ній, що були зроблені щодо майбутного - стали фактами на сьогоднішній день.

  Можливо саме через це вона була перевидана на десятки мов по всьому світу.

  А найголовніше - ці закони чудово підходять з мінімальною модифікацією до принципів продажі своїх проектів через інтернет і до будь-якого маркетингового життя в ньому.

  Ознайомитись з книжкою - варто. Насолодитись - також. А використовувати ці закони чи ні - це вже справа кожного!

  В мене виникла ідея переписати ці закони для інтернету - якщо вистачить терпіння - чекайте їх на моєму IT блозі.

  Коментарі

  [...] одобрений всевишнім. Тільки безгрішний маркетолог не скористається таким шансом. Про методику такого користання можна написати не одну [...]

  Що цікаво, так це те, що навіть книжки, написані у 90-х роках позаминулого століття, лишаються актуальними досі. Все у світі повторюється: фінансові піраміди, махінації з цінними паперами і т.п. А закони маркетингу завжди були однакові, зараз лише більше можливостей для їхньої реалізації. :)

  Не хотів піднімати його в самій статті, бо ще йду до пошуку фактичних доказів
  Але, люди своїми діями роблять все, щоб оптимізувати існуючі закони і в результаті виробляють своїми діями "побічні ефекти" які впливають на дію самих законів.
  Приклад - реклама на телебаченні також створена і виведені для неї відповідні закони, але побічний ефект - люди перестають дивитись телебачення, щоб не бачити реклами...

  Те ж саме відбувається і з законами. При достатньому їх розповсюдженні - люди навчатимуться впізнавати їхню дію і не вестись на привабливі заклики.

  Propeople Expert  Останні коментарі

  Персональна сторінка - @podarok - IT - діалоговий терапевт, гештальт терапевт - Андрій Поданенко

  2573841.10674325.1268921397.67568a6a3828d47f6ba313354812e5c9