Партнерство

Ви є тут

Партнерство

Первинні вкладки

  Стаття навіяна

  розшареним постом від Ярослава, бо блог Коперніка я читаю лише через розшарені пости від моїх знайомих.

  time against money


  Суть в тому, що дозріваю помаленьку до постових рекламних посилань.

  Читав про це багато, і не тільки на українських блогах.. Та й Ярослав дещо вже згадував про це.

  Але не хочеться мені ніякої банальщини в якості - клікнув на реферальне посилання, зарегався і в системі.
  Хочеться дивного. Хочеться правильно рахувати рекламу. Хочеться, щоб це була двостороння співпраця. Знаю, що реферали приносять прибуток своїм наставникам. Але це ще не все.

  Мене цікавить система, в якій я зможу пришвартувати всі свої проекти ( через xap вони в перший місяць принесли ~100$ і діло йде вгору ), в якій є достатній вибір реально контекстних рекламних посилань, а не "регістрацыйя в 546000 каталогов", крім того я збираюсь відправляти ~33 відсотка прибутку назад в систему для підняття рейтингу всіх проектів.

  Щодо Варіантів, їх багато

  • Система відкатів - думаю про неї багато хто знає, особливо ті, хто працюють безпосередньо в рекламі. В моєму розумінні відкати - це досить негативно і нечесно по відношенню до бізнесу, тому я їх модифікую і назву - спонсорським бонусом.
   Пропонується наступне - За те, що я стаю Вашим рефералом Ви кидаєте скажімо 250$, які я зобов'язуюсь пустити на просування всіх проектів, що будуть включені в реферальну програму. Ясне діло, що в результаті пійдому від даної оптимізації буде плюс як мені, так і Вам.
   Крім того, на дану суму я розгляну реальні пропозиції розміщення банерів на своїх проектах за спеціальною ціновою політикою, наближеною до нуля. Для ефективності цього можете прочитати певну статистику.
  • Постова перелінковка.
   Що це? - створення матеріалів схожого контенту. Про це я ще не писав, лише збираюсь, але тема дуже цікава. Я неодноразово знайомим наводив приклади, чи може запитання, коли і чому важливо робити прямі посилання на зовнішні матеріали без всіляких там nofollow та noindex. І чому якщо цього не робити виникають проблеми роботи related.

  • Я не хочу використовувати чорний піар своїх проектів, тому всі рекламні компанії, що я провожу зараз через усілякі там ксапи - виключно для підняття рейтингу саме по контекстним ключовим словам і практично всі мають формат анкорів аналогічний до тих, які публікуються іншими блогерами, якщо зсилаються на мій сайт. Тому мабуть я і не поспішаю реєструватись в системах постової реклами, бо те, що я бачу на сусідських сайтах - повна фігня і в такому вигляді як воно є - мене не задовільняє.
   Блог про інформаційні технології публікує рекламу про тушканчиків. Не дивно, що пошукові системи мінусують рейтинги таким сайтам.

  • Бартер.
   Враховуючи, що ми ще неготові давати гроші за рекламу, простіше робити більш-менш робочий обмін, для прикладу банер на головній сторінці на нетематичні постові рекламні посилання. Прікол тут лише в тому, що банер на головній - це виключно для запам'ятовування образу, на нього клікають лише ті, хто знають. Все інше - це лише запам'ятовування образу і в більшості випадків - робота асоціативної пам'яті. Аналогічно і нетематичні постові - це лише робота на зорову пам'ять і для тих, хто знає як автора рекламної площадки так і рекламодавця. Я не використовую тут термінів рекламного бізнесу, щоб стаття не несла в собі академічний характер. Рано ще...
  • ...
  • ...можливо буде ще один тематичний блог...


  Підсумовуючи те, що дуже частково сказав вище - не бачу поки що людяних методів співпраці в інтернеті, які були б напрямлені виключно на трафік і лише якимось п'ятим пунктом - на заробіток.
  Те, що є - орієнтовано на заробіток саме власників системи, а не на дійсно те, що я бачу в англомовному сегменті. Тому буду рухатись лише в напрямку розвитку для забезпечення прямої реклами на вебсайтах.

  партнерські стосунки в блогосфері


  І на закінчення - пропонуйте співпрацю. І бажано співпрацю, базовану на збільшенні трафіка, а не на обміні 10 посилань PR1 на одне посилання PR2.
  Чистий приклад. Мій IT блоґ має останнім часом PR2 для головної сторінки і 0 для інших, але при цьому трафік не зменшується - значить щастя явно не в рейтингах пошукових систем.

  Коментарі

  В мене, наразі, всі кошти, які заробляються у Блогуні, йдуть ра рекламу у тому ж Блогуні. Хоча останнім часом прибуток починає переважати над витратами, а тому, можливо, скоро доведеться виводити "зайві" кошти. Для мене цей майданчик здається таким привабливим (саме з точки зору розміщення своєї реклами на інших блогах) тому, що посилання розміщуються раз і назавжди (на відміну від бірж лінків, де платити за посилання потрібно кожного місяця), і знаходяться безпосередньо у тілі постів, а не у футері чи іншому малопомітному місці сайта. Звісно, для того, щоб отримувати з цього трафік - потрібно уважно стежити за відбором якісних тематичних майданчиків (бо там є багато сміття) і не намагатися купити якісні посилання за $0,1. Це нереально!

  Що стосується плати партнерам за те, що вони зареєструються за чиїмось реферальним посиланням - тут я докорінно не згоден. Справа в тому, що реферал нічого не виграє і не програє, реєструючись за реферальним посиланням! Він як отримує свої гроші - так і буде отримувати їх. То за що ж йому платити тих $250 (чи будь-яку іншу суму). Це, як на мене, перекручування самої ідеї реферальних посилань!

  Реферальне посилання - це сходинка між вільною реєстрацією у сервісі та системою реєстрації "тільки за інвайтами". У ксапі, наразі, можна зареєструватися тільки через інвайт або реферальне посилання. Тобто у будь-якому випадку людина стане чиїмось рефералом. Питання тільки в тому, чиїм?

  То за що ж йому платити тих $250 (чи будь-яку іншу суму).

  Не йому, а мені. Хочеш отримувати постійний прибуток в якості відсотків від того, що я буду твоїм партнером? Тоді заманюй цукеркою 8))...

  [...] навіяна записом у персональному блозі Андрія Поданенка, а точніше, його пасажем про реферальні посилання. [...]

  Взагалі сподобались мені твої роздуми. Є, звісно, спірні питання))

  Хочу сказати, що теж не в захваті від роботи систем типу блогун і т.д. Зараз зареєстрований у трьох, за тиждень-другий ще напишу про досвід роботи.. Але, це 100% не те. Дійсно, найкраще як на англомовних, коли продав банер 125х125 і маєш спокій, твориш, пишеш чи хто що.

  Привет! Спасибо за ссылку :) Почти все понял. Точнее понял только половину. Все-таки украинская молва проще, чем китайская грамота :)

  І пам'ятай - щастя не в ссылках 8))

  [...] оцінка даного продукту - з задоволенням на засадах нормального партнерства пройдусь як по мінусах так і по плюсах на сторінках [...]

  [...] $$$$$$ [...]

  [...] $$$$$$ [...]

  [...] $$$$$$ [...]

  [...] $$$$$$ [...]

  Propeople Expert  Останні коментарі

  Персональна сторінка - @podarok - IT - діалоговий терапевт, гештальт терапевт - Андрій Поданенко

  2573841.10674325.1268921397.67568a6a3828d47f6ba313354812e5c9