Віруси достають...

Ви є тут

Віруси достають...

Первинні вкладки

  Привіт Ярославу Ажнюку і всім страждущим 8).  Другий день маю справу з злоякісними программи під вінду.
  А ще вчора в Ярослава аналогічний вірус на ноуті - тенденція...

  вірус грипу H5N


  Мабуть багато хто читав мою статтю про боротьбу із вірусами. Там багато всього не написано, але для початку - достатньо.


  З іншого боку по цим двом дням побачив, що мій набір anti_autorun.inf вже стає недостатнім для боротьби з найновішими варіантами вірусів, які блокують користувачам доступ до редагування реєстру і забороняють запуск диспетчера завдань.
  Для тих, хто прямо зараз бореться - після запуска інсталяції того самого anti_autorun.inf потрібно дуже швидко запускати regedit.exe - бо ті падли сканують реєстр на предмет змін і автоматом заміняють параметри на "свої", в результаті ускладнюючи реальний стан речей.

  Мені насправді цікаво наскільки у Вашому житті частими є випадки зустрічі з вірусами на своїх ПК?.

  Бо на моїх домашніх компах таких проблем взагалі немає - стоїть макос як на ноутбуці так і на великому компі, а от на робочій станції - там трабли. Щодня приносять більше сотні флешок і всі вони проходять через нього - наразі жоден з антивірусів, як з піратських, так і комерційних ( NOD32 ) не справляються із такою навалою.

  Лише після значних втручань в локальні політики безпеки, зміною прав доступу на деякі гілки реєстру - вдалось більш-менш "залікувати" рани і забезпечити стабільну роботу даної станції. Якщо буде комусь цікаво - спробую розвинути дану тему в себе на IT блозі.

  Коментарі

  так шо там за вірус?

  ось такий веселий вірус... Ловиться практично всіма антивірусами.. Але не повністю 9)))

  Propeople Expert  Останні коментарі

  Персональна сторінка - @podarok - IT - діалоговий терапевт, гештальт терапевт - Андрій Поданенко

  2573841.10674325.1268921397.67568a6a3828d47f6ba313354812e5c9