Про сайт

Ви є тут

Про сайт

Первинні вкладки

  Вітаю Вас на цьому сайті!

  Звати мене Андрій Поданенко і це моя персональна сторінка.

  Хто я?

  Я себе ідентифікую з двох сторін

  Перша - це технічна.

  з 1994 року займаюсь технічним ремонтом, супроводом, обслуговуванням техніки та електроніки різноманітного класу складності. Більш глибоко про цю сферу можна дізнатись на сторінках ІТ блогу та з профіля linkedin

  Друга - психологічна

  Я все ще навчаюсь на гештальт-терапевта (психолога) в Московському Гештальт Інституті (МГІ). Також проходжу спеціалізацію "Діалогова модель в Гештальт Терапії", яка дозволяє мені виробити свій власний стиль в терапії. Я починаючий терапевт (2010рік) і буду радий зустрічі і роботі з Вами. Ви можете ознайомитись з терапевтичним контрактом в роботі зі мною. На цьому сайті можна зустріти цілий розділ на тему гештальта. Буду радий Вашим коментарям і знайомству.

  Про що цей сайт?

  Загалом - про мої думки, відгуки, аналіз та все, що не підпадає під поняття професійної сфери. В більшості своїй тут саме буде тема терапії і все, що торкає мене і моє серце;.

  Чому такий дизайн?

  Головна причина - відсутність бажання придумувати щось складне і боротись з виробниками броузерів за ідентичність відображення в кожному з них сторінок цього вебсайту, тому тут Ви побачите максимально чистий HTML. Інша і не менш важлива - головне тут - матеріал, тобто вміст, все інше - в принципі не має значення і буде змінюватись лише для простоти поглинання інформації. І остання - даний стиль затверджено w3c.org як максимально зручний для читання і використовується на більшості сторінок Консорціуму.

  Питання співпраці та реклами?

  Так. Але з певними умовами. Все, що тут буде розміщуватись - виключно те, що мені подобається, тому підхід до рекламування - унікальний і в залежності від ситуації. Для більш широкої співпраці використовуйте мій професійний сайт

  Контакт

  Зв'язатись зі мною можна без особливих проблем на електронну адресу podarok|@|ua.fm або по телефону +38О632446178

  Propeople Expert  Останні коментарі

  Персональна сторінка - @podarok - IT - діалоговий терапевт, гештальт терапевт - Андрій Поданенко

  2573841.10674325.1268921397.67568a6a3828d47f6ba313354812e5c9