Про зброю в штаті Вермонт

Ви є тут

Про зброю в штаті Вермонт

Первинні вкладки

  Є в США такий штат-мрія – Вермонт. У цьому штаті не потрібно ніяких спеціальних дозволів на вогнепальну зброю і його носіння (приховане або відкрите).

  При цьому, штат Вермонт традиційно займає першу трійку найбезпечніших штатів США. Це штат з одним з найнижчих показників вбивств, пограбувань, нападів і згвалтувань на душу населення.

  Отже, представник штату Вермонт Фред Маслак, як справжній шанувальник конституції США та Другої Поправки запропонував реєструвати тих, хто не володіє зброєю і зобов’язати їх платити податок штату в розмірі 500 доларів. Таким чином, Вермонт вводить податок на особливий вид розкоші – на розкішне право покладати свою безпеку на плечі інших. І всього-за якихось символічних 500 доларів США.

  Саме таку ціну пан Маслак вважає логічною за привілейоване право не володіти зброєю в штаті Вермонт. Фред Маслак твердо впевнений, що Друга Поправка не тільки на увазі право сумлінного громадянина на участь у збройному ополченні, але і є прямою його обов’язком.

  Оскільки збройні громадяни є прямим противагою злочинності і злочинної диктатурі. І оскільки монополія сили в уряду можлива лише за роззброєння громадян. Громадяни Вермонта повинні бути готові захистити себе і свій штат проти будь виникаючої загрози. А ті, хто не готовий захищати свій штат – повинні за це платити. Відповідно до закону всі дорослі, які не володіють зброєю, повинні бути зареєстровані, оскільки влада має право знати, хто з громадян не готовий захищати штат, вважає Маслак. І це незважаючи на те, що Вермонт і так один з найбільш озброєних штатів США і єдиний, де не потрібно дозволу на приховане носіння зброї.

  Логіка законопроекту вельми проста – люди без зброї вимагають більше захисту з боку сил правопорядку. І, відповідно, повинні платити більший податок за цей захист.

  Андрій Осипенко

  Propeople Expert  Останні коментарі

  Персональна сторінка - @podarok - IT - діалоговий терапевт, гештальт терапевт - Андрій Поданенко

  2573841.10674325.1268921397.67568a6a3828d47f6ba313354812e5c9