Просто життя

Ви є тут

Просто життя

Первинні вкладки

  задумався я...
  досить таки глобальні зміни відбуваються всередині організму, який досі був моїм.

  останнім часом я почав круто змінювати відношення як до себе так і до оточуючих мене людей і обставин.

  дуже багато роботи провів із зверхністю, яка була і залишається досі ядром моєї натури і характеру - досі це був найбільш оптимальний шлях побудови контактів із іншими людьми і подоланням життєвих ситуацій і складностей.

  але як виявилось - в багатьох випадках - це почало бути неоптимальним.

  найбільш яскравою неоптимальністю стали відносини з найближчими мені людьми - зокрема з моєю дружиною.

  завдячуючи тому, що ми двоє навчаємось на гештальт-терапевтів - надзвичайно оголеними і загостреними стали в нашій сім'ї стосунки, що торкаються границь кожного.

  як виявилось - дуже непростими стали розмови про прийняття особливостей характеру і стилю поведінки - причому з обох сторін.

  цього слід було чекати, бо сам процес навчання і проходження особистої терапії безпосередньо оголює бажання, потреби і границі кожної особистості, в результаті чого приходиться покладатись на власні почуття заново так, наче при кожній розмові потрібно сприймати людину як при першій зустрічі взагалі.

  хорошою новиною є те, що любов і повага при цьому не виступають в якості аргументів - вони просто присутні і дозволяють залишатись разом, допомагаючи в прийнятті багатогранності особистості людини, з якою прожито вже більше 10 років, і яка починає показувати себе з іншого боку, досі невідомого, або приховуваного.

  знаю, що часом такі зміни в стосунках приводять до розриву, але я з свого боку точно впевнений, що готовий приймати новизну своєї дружини і бути максимально обережним в донесенні своїх власних змін і потреб в нашому спільному контакті-житті.

  із всього цього процесу вивчення себе і виявлення нових граней життя я зрозумів, що оптимальним є життя сьогоднішнім днем. Плани - це чудово, але будь-який план заганяє в рамки і позбавляє вибору.

  на сьогоднішній день я зрозумів, що сьогоднішній день - це правда найкращий і самий останній день мого життя, і я намагаюсь прожити його у відповідності.

  звісно, що це мені не завжди вдається - часом минуле або майбутнє успішно заважає процесу насолоди сьогоденням, але нічого не поробиш - я вже змирився з тим, що неідеальний.

  от лежу зараз з ноутбуком на животі і розумію, що цей момент - один з найкращих в моєму житті, бо я з насолодою пишу те, що робить мене щасливим саме в цю секунду.

  сподіваюсь і надіюсь на те, що ваша секунда по особливому є найкращою для вас саме в цей момент і в будь-який момент вашого життя...

  Коментарі

  Навіть не знаю що сказати друже, просто залишайтесь Homo Розумними в будь яких обставинах. І головне, здоровий глузд.

  Сван

  Як приємно "здивований\втішений" був побачити це "одкровення" в інтернеті, ще й у Тебе Андрій.
  дякую за підказку :)

  [...] ©podarok отсюда [...]

  Propeople Expert  Останні коментарі

  Персональна сторінка - @podarok - IT - діалоговий терапевт, гештальт терапевт - Андрій Поданенко

  2573841.10674325.1268921397.67568a6a3828d47f6ba313354812e5c9